Voorzitter  Michiel Van Eeckhoutte   voorzitter@hockeyclubroeselare.be 
 Penningmeester  Dieter De Groote  penning@hockeyclubroeselare.be 
 Sponsoring en events  Bertrand Doutrepont  sponsoring@hockeyclubroeselare.be
 Secretaris  Daphne Vercruysse  secretaris@hockeyclubroeselare.be 
 Leden en wedstrijdsecretaris  Liesbeth Lewyllie  admin@hockeyclubroeselare.be 
 Facturen  Grietje Dehaemers  boekhouding@hockeyclubroeselare.be 
 Reservaties, subsidies en API  Ann Bouckaert  reservaties@hockeylubroeselare.be
 Teams onderbouw   Simon-Laurent Maes  jeudgcoordinator@hockeyclubroeselare.be
 Sportief algemeen  Griet Daels  sportief@hockeyclubroeselare.be 
 Kampen en stages  Evy Vancalbergh  kampen@hockeyclubroeselare.be 
 Competitiekledij en shop  Valery Steelant  shop@hockeyclubroeselare.be 

BESTUUR

Voorzitter

Michiel Van Eeckhoutte

voorzitter@hockeyclubroeselare.be

Financiën

Dieter De Groote

penning@hockeyclubroeselare.be

Sportief

Simon-Laurent Maes

jeugdcoordinator@hockeyclubroeselare.be

Events & sponsoring

Bertrand Doutrepont

sponsoring@hockeyclubroeselare.

Bar

Alexandre De Cordier

 

Secretaris

Daphne Vercruysse

secretaris@hockeyclubroeselare.be

 

ADMINISTRATIE

Leden & wedstrijdsecretaris

Liesbeth Lewyllie

admin@hockeyclubroeselare.be

Facturatie

Grietje Dehaemers

boekhouding@hockeyclubroeselare.be

Communicatie en sociale media

Daphne Vercruysse

info@hockeyclubroeselare.be   

Reservaties en subsidies

Ann Bouckaert

reservaties@hockeyclubroeselare.be

 

SPORTIEVE CEL

Griet Daels

sportief@hockeyclubroeselare.be

Simon-Laurent Maes

jeugdcoordinator@hockeyclubroeselare.be

Frederik Huyghe

 

Sofie Lefevere

 

Dirk Swaenepoel

 

Evy Vancalbergh

kampen@hockeyclubroeselare.be

Gino Vlietinck

 

Annelies Volckaert

 

 

WEDSTRIJDKLEDIJ

Valery Steelant

shop@hockeyclubroeselare.be

Niki Camerlynck

 

Dieter De Groote

 

Joke Dezeure

 

 

SCHEIDSRECHTERS

Gino Vlietinck

 

MATERIAALVERANTWOORDELIJKEN

Wim Vandendriessche

Maaike Vandenbraembussche (keepers)

 

VELDVERANTWOORDELIJKEN

Francky Froyman

 

AANSPREEKPUNT INTEGRITEIT (API)

Ann Bouckaert

 

BARTEAM

Barbara Noseda